trend-home.pl Reviews with ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lustra do przedpokoju

( ilość produktów: 10 )

Lustra do przedpokoju

Lustro do przedpokoju to jeden z najważniejszych elementów wystroju z jakimi spotykamy się w tym przechodnim pomieszczeniu. Lustro stojące, lustro wiszące, lustro w zestawie - to typy luster, które możemy spotkać w naszych domach. Każdy z nas przed wyjściem chce sprawdzić czy na pewno wszystko jest na miejscu, czy nie ma plamy na naszych ciuchach, czy na twarzy nie został jeszcze jakiś ślad ostatniego posiłku albo zerknąć na swoja fryzurę czy wszystko jest ok. Do tego wszystkiego przyda się lustro na korytarz. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne lustra do przedpokoju, lustra z drewnianą ramą, piękne lustra dekoracyjne jak i klasyczne lustro na korytarz. Lustro samo w sobie należy do bardzo praktycznych mebli, a jego dodatkową, bardzo ważną cechą jest dodanie uroku danemu miejscu dzięki swoim gustownym wykończeniem.

Lustro do przedpokoju – wiszące, stojące, a może z półką?

Nowoczesne lustra do przedpokoju są bardzo popularne w ostatnim czasie. Wśród dominujących trendów hegemonem stylu jest estetyka skandynawska. Prosta w swojej formie, z nieskomplikowanym kształtem. Nie zapominajmy, że lustro także musi pasować do elementów wystroju i w tym momencie nie sposób nie wspomnieć o naszych bardzo stylowych i praktycznych zestawach do przedpokoju, które posiadają takowe lustro.
Lustro stojące pozwala nam sprawdzić całą sylwetkę oraz czystość naszego obuwia, za to lustro wiszące zazwyczaj nie łapie całej sylwetki, ale jak wiemy w przedpokoju niekoniecznie jest to nam potrzebne.

Lustro ma pewną magiczną moc - co brzmi może niedorzecznie, ale faktem jest, że odpowiednie umieszczenie lustra sprawi, że nasze pomieszczenie optycznie się powiększy. Może stać się także drogą do odpowiedniej motywacji gdy zerkamy na siebie i coś na nie odpowiada w naszym wyglądzie, może czas na nowe buty lub kurtkę? Mając dobrze umieszczone lustro możemy zauważyć wiele szczegółów. Każdy element wystroju ma jakieś znaczenie, tak samo jak lustro. Odpowiednio zadbane może służyć nam przez lata. Entuzjastycznie zapraszamy do znalezienia inspiracji. Oferujemy różnorodne i nowoczesne lustra do przedpokoju, które z całą pewnością wpiszą się idealnie do Twojego otoczenia.

W tej kategorii znajdziesz też m.in. szafki na buty z siedziskiem oraz wieszaki i stojaki.

Cena
-
Kolor
pixel