Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Czym się kierować przy wyborze półki narożnej?
Półki narożne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, a w mniejszych salonach są często najlepszym rozwiązaniem. W niektórych mieszkaniach są one naprawdę świetnym wyborem. Zwłaszcza w niedużych pomieszczeniach, gdzie każdy skrawek przestrzeni jest złotem i warto zagospodarować go każdym możliwym sposobem. Półki narożne są bardzo praktyczne i uniwersalne i nie zajmują też wiele miejsca, lecz ich rola w mieszkaniu może być wielka! Czym się kierować przy ich wyborze? Jakie półki wybrać, aby sprawdziły się dobrze?
Czytaj więcej
5 cech jakie powinno posiadać nowoczesne biurko komputerowe
Komputer znajdziemy dziś już w niemal każdym domu, gdyż korzystamy z niego wszyscy, zarówno starsi, jak i młodsi. Służy nam on nie tylko do pracy, ale też do nauki i do zabawy. Komputer już dawno stał się częścią naszej codzienności i ciężko wyobrazić sobie bez niego życie. Nikogo nie dziwi też nauka zdalna oraz praca w zdalnym trybie. Aby praca z domu była wygodna i efektywna, musimy stworzyć sobie specjalny kącik home office, w którym niezbędne jest komfortowe krzesło i biurko komputerowe. Jak wybrać nowoczesne biurko do pracy? O czym pamiętać i na co zwrócić uwagę?
Czytaj więcej
Jak urządzić przedpokój w stylu nowoczesnym?
Nowoczesne wnętrza łączą w sobie prostotę i funkcjonalność. Gdy do zaaranżowania masz przedpokój, musisz pamiętać o tym, aby układ mebli nie ograniczał poruszania się i ułatwiał zdjęcie butów oraz kurtek. Poniżej prezentujemy nasze wskazówki na to, jak urządzić korytarz w nowoczesnym stylu.
Czytaj więcej
Co warto wiedzieć o stylu New Nordic?
Od lat skandynawski styl w urządzaniu wnętrz uchodzi za najciekawszy i zdecydowanie najmodniejszy. Ostatnio na szczególną uwagę zasługuje jego wyjątkowo przyjemna w odbiorze wersja: New Nordic. Co warto wiedzieć na temat tego stylu?
Czytaj więcej
pixel