trend-home.pl Reviews with ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki na buty z siedziskiem

( ilość produktów: 15 )

Szafka na buty z siedziskiem to jeden z najbardziej potrzebnych rzeczy w każdym domu. Siedzisko do przedpokoju pozwala nam wygodnie założyć obuwie, a przestrzeń pod nią można wykorzystać do przechowania innych par czy kapci. Szafka na obuwie może być dopasowana do Twoich potrzeb. Kolekcjonujesz obuwie? Znajdziemy dla Ciebie ciekawe rozwiązania, dzięki którym je wyeksponujesz jak i bezpiecznie i komfortowo przechowasz. Nie zależy Ci na dużej przestrzeni na buty? Rozwiązaniem jest pufa do przedpokoju, którą wykorzystasz do ubierania jak i schowania np. produktów do pielęgnacji obuwia.

Funkcjonalne szafki z siedziskiem na obuwie

Zastanówmy się chwilę jakie cechy powinna posiadać szafka na buty? Pierwszą cechą, która nasuwa się na myśl jest na pewno solidność. Solidna szafka na buty to sprawa priorytetowa, zwłaszcza jak jest połączona z siedziskiem, na którym pewnie i komfortowo ubierzemy buty. Kolejny aspekt to na pewno pojemność. Musimy dopasować ją do naszych zapotrzebowań. Jeśli posiadamy liczną rodzinę, a obuwia po korytarzu szwęda się co niemiara warto zwrócić uwagę na pojemne pozycje na naszej karcie mebli. Z drugiej strony jeśli mieszkamy w kawalerce i jesteśmy singlem, a zapotrzebowanie na obuwie nie jest ogromne, można zwrócić uwagę na mniejsze produkty. Trzecim atrybutem każdej szafki na buty na pewno jest wygląd i prezencja. Świetnie dopasowany do reszty mebli zrobi niesamowite wrażenie na naszych gościach.

Szafki na buty dla fanów klasyki i nowoczesnych aranżacji

Posiadamy szafki na buty w klasycznym jak i nowoczesnym stylu. Coś dla koneserów klasyki jak i miłośników innowacji. Aktualnie modne są proste meble, o nieskomplikowanej budowie, lecz posiadające urok jak i tak bardzo wymaganą w takiej przestrzeni jaką jest przedpokój czy jak też lubimy go nazywać korytarz - pożyteczność. Co do kolorystyk posiadamy klasyczne wzory stylizowane na kolor dębu, białe jak i czarne. Dla ludzi ceniących odmianę posiadamy wzory szare stylizowane na kolor betonu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów w tej kategorii. Na szafkach na buty znamy się jak mało kto!

Cena
-
Kolor
pixel