Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pomysły na aranżację funkcjonalnego przedpokoju

2019-11-08
Pomysły na aranżację funkcjonalnego przedpokoju

Podobno oczy są zwierciadłem naszej duszy. Jeśli pójść dalej tym tropem i odnieść go do aranżacji domu, to również przedpokój umożliwia wejrzenie do prywatności gospodarzy. Właśnie to pomieszczenie dużo mówi o domownikach, często jednak bywa ignorowane w procesie organizacji wnętrza. A przecież naprawdę można je zagospodarować gustownie i z pomysłem. Jak to zrobić?

Świat uporządkowanych butów

Śpieszysz się do pracy, za 3 minuty masz tramwaj albo po prostu chcesz wyjść wcześniej i ominąć korki? Ubrałaś się, wrzuciłaś do torebki rzeczy niezbędne do przetrwania dnia i teraz zostały Ci tylko buty do założenia. Sytuacja opanowana. Czy aby na pewno? Znalezienie swojej pary butów w  stosiku stworzonym z najpotrzebniejszych trzewików domowników może doprowadzić do porannej frustracji. Rozwiązanie? Stojak na buty. Najlepiej z siedziskiem.
O ile nie jesteś Celine Dion z jej wielotysięczną kolekcją obuwia, to maksymalnie dwa stojaki na buty, będą bardziej niż wystarczające do zapanowania nad rozgardiaszem. Także i w ich przypadku masz do wyboru dwa warianty: z jednej strony stojaki na buty połączone z ławą zapewnią wygodę przy zakładaniu problematycznego obuwia albo modele otwarte, które umożliwią schowanie wysokich botków, kozaków i glanów.

Przechowywanie

W przedpokoju nie może zabraknąć miejsca na okrycia wierzchnie. W przypadku przestronnego korytarza świetnym rozwiązaniem będzie szafa z przesuwanymi drzwiami, która nie tylko będzie służyła do przechowywania ubrań noszonych na co dzień, ale także do przetrzymywania jesiennych i zimowych kurtek i płaszczy.
W przedpokoju o niewielkich rozmiarach o wiele lepiej zaprezentuje się wieszak ścienny bądź elegancki i smukły wieszak stojący. Po nowoczesnych wieszakach do przedpokoju przede wszystkim spodziewamy się funkcjonalności, niekoniecznie przyjmowania roli interesującej dekoracji. A jednak tak jak w przypadku wielu innych mebli, tak samo design wieszaków poszedł do przodu i przeobraził je w atrakcyjny element wystroju. Dostępne w sklepie Trend Home nowoczesne wieszaki do przedpokoju są inspirowane rozgałęzionymi drzewami oraz geometrycznymi kształtami. Wspaniale dopasują się do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, jak również nowoczesnym i klasycznym.

Polecane

pixel