Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Meble, które pomogą wprowadzić ład i porządek do przedpokoju

2020-02-27
Meble, które pomogą wprowadzić ład i porządek do przedpokoju

Buty na środku podłogi, kurtki piętrzące się na wieszakach, zagubione klucze, mokre parasole – tak często wygląda nasz przedpokój. Masz tego dość? Być może nadszedł czas na to, by urządzić to pomieszczenie na nowo. Nowoczesne meble do przedpokoju pozwolą Ci wprowadzić, i co ważniejsze, utrzymać porządek. 

Niezależnie od tego, czy mowa o holu, czy o dowolnym innym pomieszczeniu, dobierając  szafki, wieszaki czy akcesoria, weź pod uwagę przyzwyczajenia domowników i wybierz takie wyposażenie, które będzie z nimi współgrało. Jeśli dzieci zdejmują buty zaraz po wejściu, stojaki na buty powinny znaleźć się właśnie tam. Jeśli mają zwyczaj najpierw przywitać się, zdjąć plecak i kurtkę, na ich drodze powinien znaleźć się wieszak, a stojak na buty niech stanie tuż przy wejściu do salonu. W zależności od tego, czy domownicy noszą eleganckie płaszcze wymagające powieszenia na wieszaku, czy sportowe kurtki, które zawisną na haczyku – aranżacja przedpokoju powinna pasować do tych przyzwyczajeń. Dzięki temu utrzymanie porządku będzie o wiele łatwiejsze.

Zestaw do przedpokoju Shift w kolorze czarnym

Jakie meble do przedpokoju warto wybrać?

Zdecydowanie, zacznij od zapoznania się z ofertą gotowych zestawów do przedpokoju. Być może znajdziesz coś, co będzie Ci odpowiadać, a jeśli nie, z pewnością znajdziesz inspirację odnośnie tego, jakich elementów szukać tworząc własną aranżację. Oczywiście, znaleźć się tam musi odpowiedni wieszak, a także komoda, która pomieści nieużywane na co dzień buty, szaliki i inne akcesoria. Jeśli dysponujesz odpowiednią ilością miejsca,  siedzisko do przedpokoju, najlepiej takie połączone z funkcją szafki lub stojaka, znacznie ułatwi zakładanie i zdejmowanie butów. 

Siedzisko do przedpokoju Lemo

Dobrze urządzony przedpokój zrobi wrażenie na gościach, a domownikom pomoże w utrzymaniu porządku i szybkim znalezieniu tego, czego akurat potrzebują – czy to parasolki, czy szalika, czy pasty do butów. Warto więc przy okazji aranżowania mieszkania poświęcić trochę czasu, po to, by później go oszczędzić!


pixel