Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krzesła w multikolorze do jadalni

2019-11-14
Krzesła w multikolorze do jadalni
Czy ostatnimi czasy zaczęłaś odczuwać znudzenie swoją jadalnią? Czy spowszedniał Ci jej wystrój, który swoją wyrazistością przypomina jadaną na śniadanie owsiankę na wodzie? Czy poszukujesz sposobu na tchnięcie w nią nowego życia?
W przypadku owsianki możemy zaproponować gotowanie jej na mleku z dodatkiem ulubionych owoców, a jeśli chodzi o rozwianie nudy w jadalni to odpowiedź mamy tylko jedną – różnokolorowe krzesła.

 

Do jakich wnętrz?

Wielokolorowe krzesła polubią się z jadalniami urządzonymi w stonowanych barwach. Biele, beże i szarości mogą sprawiać wrażenie zbyt spokojnych i grzecznych, ale w połączeniu z kontrastującym kolorem stworzą interesujące oraz trochę zwariowane wnętrze.
O ile zadaniem nowoczesnych krzeseł plastikowych do jadalni jest bycie praktyczną ozdobą, to jedyną cechą towarzyszącego im stołu powinna być prostota. Może być drewniany z naturalnym blatem albo biały i plastikowy. A nawet stalowy i czarny, w końcu do czerni pasuje wszystko.

 

Jakie krzesła?

Niewątpliwym urokiem różnokolorowych krzeseł jest fakt, że nie musimy ich kupować w komplecie. Każde może być sygnowane inną marką, każde może mieć inny kształt, a przede wszystkimi – każde MUSI być w innym kolorze. Nowoczesne krzesła plastikowe do jadalni występują w każdym odcieniu tęczy i nie tylko, więc przy tym samym stole możliwe jest ustawienie soczyście zielonego egzemplarza koło intensywnie fioletowego, różowego naprzeciwko neonowej żółci i rajskiego błękitu. Wybór jest tak duży, że można dostać pozytywnego zawrotu głowy.

 

A z czym NIE łączyć kolorowych krzeseł?

Decydując się na różnobarwne i nowoczesne krzesła plastikowe do jadalni, musimy pamiętać o zachowaniu umiaru przy pozostałych elementach wyposażenia. Jeśli połączymy je z równie intensywnymi ścianami i wzorzystymi dywanami, to uzyskamy kakofonię kolorów i form. Wyobraźmy sobie, że od sufitu po samą podłogę zalewamy pomieszczenie ozdobami, a wisienką na torcie jest jeszcze patchworkowy obrus na stole. W takim otoczeniu te oryginalne krzesła zostaną całkiem wchłonięte w ten chaos maksymalizmu. Zadbajmy, aby wyróżniały się na tle wystroju jadalni.

pixel