Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komody i regały dla kolekcjonerów i zbieraczy

2019-11-12
Komody i regały dla kolekcjonerów i zbieraczy

Posiadasz bogatą kolekcję porcelanowych filiżanek? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z gromadzeniem modeli samochodów? Duży czy mały, każdy zbiór jest wyjątkowy i wart odpowiedniego zaprezentowania. 

 

Szkło i światło

Jesteś dumny ze swojej kolekcji zabytkowych aparatów fotograficznych i marzysz, aby przyciągały spojrzenie każdego gościa wchodzącego do salonu? Zapomnij o zwykłych meblach, których jedyną funkcją jest przechowywanie Twoich skarbów. Zamiast nich zdecyduj się na sprzęty łączące w sobie oryginalny design z praktycznymi rozwiązaniami oraz grą świateł. To wszystko znajdziesz w nowoczesnych komodach pokojowych Mimas i Molat. Każda z nich wyposażona jest w witryny podświetlane niebieskimi oświetleniem LED, dzięki któremu nikt nie będzie umiał przejść obojętnie obok Twojej kolekcji. Te konkretne modele nowoczesnych komód pokojowych same w sobie są interesującymi elementami dekoracji, dodającymi pomieszczeniu niezwykłego charakteru.

 

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Dla kolekcjonerów przepadających za bardziej tradycyjnym podejściem do mebli, polecamy regały przyjmujące formę kwadratów o prostym i subtelnym wyglądzie. Uniwersalny rozmiar pozwala ustawić na nich zarówno Sokoła Millenium z klocków Lego, jak i kolekcję rzadkich monet albo porcelanowych lalek.
Niewątpliwym minusem modeli o otwartej formie jest konieczność częstego ścierania kurzu osiadającego na naszych zbiorach. O ile przetarcie książek, wazonów oraz innych większych przedmiotów nie jest wyjątkowo uciążliwym zadaniem, to już w przypadku dużej ilości szklanych łabędzi, może stać się to codzienną udręką. Rozwiązaniem będzie wybór regału zamykanego, najlepiej z przeszklonymi drzwiami umożliwiającymi podziwianie naszego arsenału.

 

Duża kolekcja, małe mieszkanie

Nie wszyscy kolekcjonerzy mają ten luksus zaaranżowania całego pomieszczenia na swoje hobby. Niektórzy z nas są zmuszeni do jak najlepszego wykorzystania niewielkiej przestrzeni, na przykład przy pomocy półek wiszących. Nie musimy już polegać na mało interesujących kawałkach drewna przybijanego do ściany. Na rynku dostępne są półki łatwo dopasowujące się do każdej wnętrzarskiej stylizacji, które nie tylko uwypuklą urok zbiorów, ale także same staną się integralnym elementem wystroju.

Polecane

pixel