Zamówienia realizujemy bez przeszkód! - Mimo panującej sytuacji, zamówienia realizowane są sprawnie więc nie musisz się martwić o ich realizacje.

Jak wybrać styl mebli dla Twojego mieszkania?

2019-03-04

Nad wyżej postawionym pytaniem łamie sobie głowę miesięcznie około 2400 osób (dane via Google).

Nie da się zaprzeczyć, że wybór głównego stylu dla Twoich czterech kątów ma niebagatelne znaczenie. Decyzję podejmuje się na lata, więc forma jaką wybierzemy musi przetrwać upływ tego czasu. Pierwszą rzeczą na jaką zwrócą uwagę nasi potencjalni goście, jest właśnie kwestia tego jak umeblowane jest nasze "gniazdko". 

Jak dobrać styl mebli dla Twojego mieszkania?

Meble oraz elementy dekoracyjne takie jak wazony, firanki, dywany sprawiają jak odbieramy pomieszczenia. Czy jest przytulnie i komfortowo? Może jednak odrobinę chłodnie, ale za to elegancko? Wybierając jeden z wielu możliwych stylów należy zawsze mieć otwartą głowę i nie zamykać się na koncepcje pozornie zbyt abstrakcyjne. Odpowiednia paleta kolorów może drastycznie zmienić nasze uczucia co do danego wystroju.Szafka RTV Bridgette od 379zł.

Pozwól aby to Twój wewnętrzny gust poprowadził Cię stopniowo od wybrania materiałów (metal, szkło, drewno, MDF, plastik) poprzez pattern'y czyli "wzorki" takie jak figury geometryczne czy abstrakcyjne formy, a na kolorach i dodatkach kończąc. Upewnij się, że twoja wizja jest wystarczająco trwała (meble splatane z wiosennych traw nie są wyrobem na lata), łatwa w utrzymaniu w czystości i rozsądnej cenie, której podoła twoja kieszeń. Niżej wymienione wskazówki dotyczące wyboru mebli poprowadzą Cię przez proces wyposażania domu.

Zacznij dopiero wtedy, gdy w pełni określisz cechy projektu, który chcesz stworzyć.