trend-home.pl Reviews with ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regały komorowe

( ilość produktów: 37 )

Zwolennicy pięknie i funkcjonalnie urządzonych wnętrz z pewnością docenią zalety, jakie posiada regał komorowy. Mebel ten jest wielofunkcyjny oraz cechuje się doskonałą wytrzymałością i żywotnością, a jego komory dają nam wiele możliwości efektywnego zorganizowania dostępnej przestrzeni. Dzięki tego typu meblom łatwo stworzymy aranżację w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Regały komorowe umożliwiają nam bardzo wygodne przechowywanie książek, roślin, figurek oraz innych ozdobnych drobiazgów.

Regał komorowy – pomysły na przechowywanie

Regał komorowy zapewnia nam staranne przechowywanie wielu niezbędnych rzeczy w domu. Znajduje on zastosowanie w różnych pomieszczeniach. W salonie jest komfortowym meblem, w którym możemy umieścić książki, zdjęcia czy dekoracje. W pokoju dziecięcym możemy trzymać w nim zabawki lub materiały do szkoły. Natomiast na balkonie może on służyć do postawienia doniczek z kwiatami, lampek czy ozdobnych figurek. Wybierając odpowiedni regał komorowy powinniśmy zastanowić się przede wszystkim nad jego rodzajem, kolorem i wielkością.

Rodzaje regałów komorowych

Istnieje kilka typów regałów komorowych i każdy z nich sprawdzi się w innym przypadku. W regałach otwartych możemy trzymać nasze ulubione książki, figurki, kolekcje i inne drobiazgi, które chcemy mieć zawsze w zasięgu ręki i którymi chcemy się pochwalić. Otwarte regały komorowe są świetnym rozwiązaniem do salonów czy przedpokoi. Bardzo chętnie kupowane są przez kolekcjonerów i fanów książek. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz otwartych regałów komorowych w bogatej palecie wzorów i kolorów. Bardzo ciekawą i stylową propozycją jest na przykład regał komorowy w kształcie piramidy.

Regały zamknięte są z kolei idealnym wyborem do przechowywania rzeczy, których nie chcemy pokazywać innym. Z tego typu mebli korzystają na przykład firmy przy wyposażaniu swoich biur. Dzięki zamykanym drzwiom możemy trzymać w nich dokumenty, pieczątki i inne elementy, które nie powinny znajdować się na widoku. W regały zamykane możemy wyposażyć również pokój czy sypialnię. Przydadzą się tam do przechowywania bielizny czy strojów sportowych.

Natomiast regały częściowo zamknięte stanowią kompromisowe rozwiązanie, które łączy w sobie zarówno zalety regałów otwartych, jak i regałów zamkniętych. Mamy w nich przestrzeń na książki, zdjęcia czy elementy o charakterze ozdobnym, a jednocześnie jest tam miejsce na dokumenty i inne rzeczy prywatne.

Stylowy regał komorowy

Duże otwarte regały komorowe z pewnością przypadną do gustu miłośnikom książek, którzy doskonale wiedzą, jak dużo miejsca one zajmują. W tym przypadku jest to podstawowy mebel do wyboru.

Regał komorowy bardzo często może być także meblem modułowym. Oznacza to, że gdy będziemy potrzebowali więcej przestrzeni do przechowywania, możemy dokupić kolejny segment i połączyć go z tym już istniejącym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą modułowych regałów komorowych.

Idealnym uzupełnieniem aranżacji zawierającej stylowy regał komorowy jest praktyczne biurko komputerowe.

Cena
-
Kolor
pixel