trend-home.pl Reviews with ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fotele do komputera i krzesła

( ilość produktów: 13 )

Zauważyłeś, że już czas wymienić twój fotel do biurka? Gdy siadasz słychać tylko trzask, chociaż ostatnio nie brałeś tych smacznych ciastek od koleżanki z biura? Obicie obtarte od wielokrotnego siadania, a system ustalania poziomu siedzenia od dłuższego czasu nie działa tak jak powinien? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Krzesła i fotele biurowe, standardowe czy obrotowe, najtańsze fotele i fotele wysokiej klasy, nowoczesne krzesła gaminowe, krzesła do komputera, fotele i krzesła na kółkach. To wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Fotele do komputera i krzesła - rodzaje 

Modele naszych foteli i krzeseł znajdą swoje zastosowanie w przestrzeniach takich jak: biura, sale konferencyjne, salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, laboratoria, warsztaty czy sekretariaty. Mamy z nimi styczność praktycznie każdego dnia, więc warto zadbać o to by były dobrze wykonane i dopasowane do naszych preferencji. Spędzamy w nich lwią część czasu z naszej jak zawsze za krótkiej doby. Kształt siedziska dopasowany do figury, aby zmaksymalizować wygodę. Fotele bez oparć czy kółek niekoniecznie będą właściwe do pracy przy biurku. Dodatkowo istotnym faktem jest jak idealnie harmonizować fotel z resztą pomieszczenia, w którym aktualnie przebywamy. Do wyboru są różne style dopasowane do aktualnie panujących trendów.

Odpowiednio dostosowany fotel biurowy jak i krzesło biurowe jest w stanie ograniczyć ból związany z kręgosłupem, który powszechnie wiąże się z wielogodzinną pracą na siedząco. Ten fakt musimy brać na poważnie, ponieważ skutki nieodpowiedniej pozycji mogą zemścić się nam w przyszłości. Spora część modeli jest tworzona na styl siedziska zdrowotnego, które polecamy osobom spędzającym dużą ilość czasu przed biurkiem. Dobry sprzęt to dobry nastrój i nastawienie do ciężkiej pracy w maksymalnym skupieniu.

Wybierz najwygodniejsze fotele do komputera

Zasadniczo wszystkie krzesła i fotele do komputera z naszej oferty to pozycje, w których do wyboru jest szeroka paleta jeśli chodzi o materiał wykonania. Posiadamy produkty wykonane z drewna, aluminium, tworzyw sztucznych, tapicerowane, pikowane, ze skóry naturalnej jak i sztucznej. W przenajróżniejszych kolorach takich jak: czarny, biały, zielony, żółty, beżowy, brązowy, pomarańczowym czy czerwonym. Z łatwością znajdziesz też pasujące do fotela nowoczesne biurka. Oczywiście każde z nich cechuję się niesamowitą wytrzymałością jak i jakością. Dopasowane do wymagań takich jak: gumowe kółka, które nie porysują drewnianych powierzchni, oparcie dla rąk i łokci , siatkowe oparcia na plecy dla swobodnego przepływu powietrza, regulowane oparcia, które odchylasz jak tylko chcesz, by dopasować swoją pozycję przy biurku. Wzmacniane fotele dla ciężkich zawodników, jak i fotele do komputera dopasowane do zaawansowanych wymagań graczy. Dbamy o to by gama produktów, którą oferujemy była na czasie i trafiała do każdego. Posiadamy zarówno nowoczesne meble do biura, jak i modele retro.. Sprawdź dokładnie całą ofertę naszego sklepu i wyszukaj idealne krzesło jak i doskonałe dobrany fotel do biurka.

Cena
-
Kolor
pixel