Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miękkie lądowanie - fotele i pufy stworzone do wypoczynku

2019-11-17
Miękkie lądowanie - fotele i pufy stworzone do wypoczynku
Każda osoba, bez względu na wiek i wykonywane obowiązki, powinna mieć swoją kryjówkę do ucieczki przed światem w ulubioną książkę lub serial. Tak naprawdę można ją stworzyć w dowolnym miejscu: zarówno w przestronnym domu, jak i w kącie salonu na 15. piętrze wieżowca w centrum Warszawy.
Nieważne gdzie. Ważne, aby było przytulnie.

 

Nastrojowe wnętrze

Słyszeliście o hygge? W bardzo luźnym tłumaczeniu to słowo oznacza szczęście, przytulność i komfort życia w jednym, a zatem wszystko czego potrzebujemy do przetrwania jesienno-zimowej aury. Mało co potrafi prześcignąć przyjemność płynącą z zatopienia się w miękkim fotelu z książką w ręce, kiedy za oknem ciemno, brudno i pada. Dorzućmy do tego obrazka jeszcze filiżankę herbaty lub gorącej czekolady, miękki koc oraz zapaloną nieopodal świeczkę - i tym sposobem powstanie perfekcyjny wieczór po pracy.
Powstanie hygge.

 

Idealny fotel, idealny relaks

Chcąc uzyskać magiczny wystrój do wypoczynku, musimy oczywiście zakupić odpowiednie meble wypoczynkowe, a najważniejszym elementem będzie wygodny fotel. W tej kategorii wygrywają modele o konstrukcjach stworzonych do wtulania się w nie i zapominaniu o reszcie świata. Mówimy tutaj o takich cechach jak wysokie oparcie, głębokie siedzisko oraz podłokietniki, ale należy także zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana tapicerka. Powinna być miękka i pozbawiona szorstkich zdobień, które mogłyby obcierać skórę w trakcie moszczenia się pod kocem.
Sklep Trend Home w swojej ofercie mebli wypoczynkowych posiada modele Walhalla oraz Iwaldi, każdy z nich o charakterystycznej sylwetce zaprojektowanej z myślą o rozpieszczaniu zmęczonego ciała i ducha. Mogą grozić niespodziewanymi drzemkami!

 

Komfort na najwyższym poziomie

Meble wypoczynkowe to nie tylko fotele. Tak, grają one pierwsze skrzypce w naszej przystani, ale hygge tkwi w szczegółach. Idealny duet uzyskamy łącząc fotel z pufą służącą jako podnóżek. Ten niepozorny i trochę zapomniany element wyposażenia, jest odpowiedzią dla wszystkich osób pragnących wznieść swój odpoczynek na wyżyny błogostanu. Co poniektóre modele podnóżków zadbają również o nasze otoczenie, a to dzięki zmyślne ukrytym szufladom na drobiazgi.

 

Polecane

Fotel Walhalla Czerwony

Fotel Walhalla Czerwony

2 650,00 zł brutto
pixel