Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fotel dla gracza – czy warto kupić specjalny fotel dla gracza?

2020-02-26
Fotel dla gracza – czy warto kupić specjalny fotel dla gracza?
Gry komputerowe to dziś niezwykle popularne hobby, wokół którego tworzą się społeczności i organizowane są zawody. Nic dziwnego, że projektanci wyszli naprzeciw potrzebom graczy i stworzyli specjalne, dedykowane ich potrzebom fotele.
 
Czy warto kupić fotel dla gracza? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, zastanawiając się, czym taki fotel różni się od zwykłego fotela biurowego. Odpowiedź jest zaskakująca: fotel do gier warto kupić, nawet jeśli nie jesteś zapalonym graczem. Ergonomiczny kształt takiego siedziska dostosowany jest do anatomii osoby na nim siedzącej, co znacząco ogranicza ból pleców czy drętwienie nóg.

 

Fotel gamingowy nie tylko dla graczy

Fotele do komputera dedykowane graczom zostały zaprojektowane tak, by chronić kręgosłup osoby grającej i zapewnić wygodę nawet podczas najdłuższych rozgrywek. Dzięki temu fotel dla gracza sprawdza się także u osób, które przy komputerze spędzają długie godziny z innych, niż gra, powodów. Fotele te są wykorzystywane przez programistów czy grafików, powstały jednak przede wszystkim ze względu na zapotrzebowanie graczy.

Fotele gamingowe wyposażone w regulowane podłokietniki, dodatkowe wsparcie odcinka lędźwiowego oraz szyi, zwykle mają także zagłówek, dzięki któremu możesz wygodnie oprzeć głowę. W wielu fotelach pozycja oparcia jest regulowana, nawet pomiędzy 90 i 165 stopni. Dzięki blokadzie mechanizmu przechyłu fotel pozostaje stabilny.

Jak widać, wykonane z najwyższej jakości materiałów, wygodne i trwałe fotele do komputera to świetna inwestycja. Nie tylko dla osób spędzających na wirtualnych rozgrywkach długie godziny, ale także dla wszystkich, dla których praca przy komputerze jest codziennością. 

Polecane

Fotel Gabinetowy Trojan

Fotel Gabinetowy Trojan

599,00 zł brutto
pixel